Забронювати

Інфраструктура

Ми хочемо познайомити вас із сусідніми готелями, щоб у вас було повне уявлення про інфраструктуру нашого місця.

http://blackbird.com.ua/
http://podobovec.com.ua/
http://skazka.com.ua/
http://dersu-uzala.com.ua/
Але якщо Ви не бажаєте вивчати сайти, то пропонуємо список розваг сусідніх готелів нашого місця:
колиба, вегетаріанська колиба, ресторан, лазні, сауни, дитячі площадки, SPA-кімната, масаж, масаж обличчя равликами, Fish-масаж, кінні прогулянки, вело-прогулянки, екскурсії (о. Віта, о.Синевір, термальні басейни, мінеральні джерела, замки, сироварні, ферми оленів, страусів, ведмедів, долина нарцисів та багато іншого), похід до водоспаду Шипіт, похід в гори, музей з живими котами (~100 котів), чан, крісельний підйом на г.Гимба, сходження на г.Гимба, г.Великий Верх, квадроцикли, політ на параплані, настільний теніс, басейн, голкотерапія. У зимовий період можна покататися на лижах, сноуборді. У нас є три витяга і траси на будь-який смак.

Кімнати

Кімнати теплі та світлі. Високі стелі та балкон. Зручності на поверсі: на 6 кімнат 3 душові та 3 туалета. В нас немає телевізора тому що ми хочемо, щоб ви спілкувалися більше з природою та з тими, з ким ви приїхали. Є кімнати з роздільними ліжками.

Заселення в номер з 15:00. Звільнити номер необхідно до 11:00. Ранній заїзд або пізній виїзд (до 18:00) можливий, тільки якщо ваш номер в цей час не зайнятий та оплачується додатково 50% від вартості номеру за добу. Якщо виїзд після 18:00, то оплачується додатково 100% від вартості номеру за добу. У випадку, якщо номер зайнятий, ми надаємо можливість залишити речі та скористуватися туалетом.

Ціни та періоди
  • Новій Рік 29.12 – 04.01  кімната для 2-х = 1250грн за добу;
  • Різдвяні свята 05.01 – 12.01 кімната для 2-х = 1000грн за добу;
  • всі інші дні року 13.01 – 29.12  кімната для 2-х = 800грн за добу \ для 1-го = 550грн за добу;
  • якщо ТІЛЬКИ на одну добу з 13.01 – по 29.12  кімната для 2-х = 900грн \ для 1-го = 600грн ;

У вартість номера входить паркінг , Wi-Fi, чай та цикорій (з 6:00 до 22:00), інформаційна підтримка, камін в зимку.

Ми стараємося пропонувати спокійний відпочинок, тому до нас можна приїздити з ввічливими дітьми старше 5 років (правило на обмеження дітей від 5 років знімається, якщо ви орендуете всі шість кімнат). Просимо вас слідкувати за своїми дітьми, щоб вони не вчиняли незручностей іншим гостям, котрі також відпочивають.

Як забронювати?
  • Визначитися з періодом відпочинку
  • Впевнитися, що є вільні місця
  • Внести 50% від вартості

Якщо у вас змінилися плани та ви не можете приїхати, ми повертаємо вам гроші за бронювання з вирахуванням комісій, за умови, що ви попередили нас про це не менше, ніж за 40 днів. Якщо ви попередили нас менш, як за 40 днів, передплата не повертається, а переноситься на іншу дату за умови, що в цей період є вільні місця. Якщо ви попередили нас менш, як за 30 днів, передплата не повертається.;

Попередження рахується тільки в телефонному режимі. Лист на наш e-mail – не рахується.

Кухня

Ми пропонуємо вегетаріанську, веганську та сироїдну кухні, виконану по ведичним нормам. Маємо понад 108 різноманітних рецептів, з голоду не помрете. 🙂

“На смак та колір всі фломастери – різні”, тому харчування – це ваш вільний вибір. Ви можете харчуватися у нас, а можете і в сусідніх ресторанах. Харчування оплачується окремо і не входить у вартість проживання.

АНКЕТА ГОСТЯ

Govardhan Home
Заповніть поля, щоб забронювати кімнату

Якщо у вас змінилися плани та ви не можете приїхати, ми повертаємо вам гроші за бронювання з вирахуванням комісій, за умови, що ви попередили нас про це не менше, ніж за 40 днів. Якщо ви попередили нас менш, як за 40 днів, передплата не повертається, а переноситься на іншу дату за умови, що в цей період є вільні місця. Якщо ви попередили нас менш, як за 30 днів, передплата не повертається.