Правила

Правила

Щоб Ваш відпочинок у нас пройшов комфортно, ми створили правила для проживання в домі Govardhan. Ми вважаємо, що правила можуть налякати тільки тих, хто звик їх порушувати, в кого девіз «я заплатив за кімнату, й тому що хочу — те й роблю». А ті, хто любить порядок та комфорт, будуть тільки раді прийняти правила, котрі служать для захисту Вас і Вашої сім’ї під час відпочинку.

Правила проживання в домі Govardhan:

 1. Дані правила регламентують проживання Гостей в домі Govardhan та являються обов’язковими до виконання.
 2. Оплачуючи послуги, Гість погоджується з даними правилами та зобов’язується їх виконувати.
 3. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за особисті речі Гостей, залишені в приміщеннях загального користування.
 4. У випадку порушення правил Гостем або групою Гостей, за рішенням адміністрації дому Govardhan, порушник підлягає виселенню. В цьому випадку оплата, внесена за проживання Гостя або групи Гостей, в домі Govardhan не повертається.
 5. У зв’язку з тим, що дім Govardhan розташований у високогірній місцевості, можливі збої живлення електроенергії та доступу в інтернет з причин, які не залежать від дому Govardhan (погодні умови, аварії несучих мереж і т.п.). Персонал дому Govardhan робить все, що від нього залежить, щоб дані збої були зведені до мінімуму.
 6. Адміністрація дому Govardhan не несе відповідальності за псування електричних приборів та електронної техніки, яке сталося в результаті коливань напруги в електричній мережі та\або збоїв в електропостачанні, які сталися з причин, які не залежать від дому Govardhan.
 7. Адміністрація дому Govardhan не займається організацією трансферів та не надає транспортні послуги в тому чи іншому вигляді. Адміністрація дому Govardhan може порекомендувати контакти перевізників, але не несе ніякої відповідальності за дії перевізників.
 8. Адміністрація дому Govardhan залишає за собою право на відвідування номера без узгодження з Гостями у випадках: задимлення, пожежа, затоплення в номері, а також у випадку порушення правил проживання в дому Govardhan.
 9. Адміністрація дому Govardhan не несе відповідальності за безпеку поведінки дітей.

Гості зобов’язані:

 1. Для поселення в дім Govardhan необхідно мати паспорт або документ, який засвідчує особу та внести 100% оплату за весь період проживання.
 2. Внести заставу за кімнату в розмірі 500 грн. Застава повертається при виселенні. Якщо кімнаті завдано шкоди, (розбитий нічник, порвана гірлянда, розмальовані підлога або стіни, зіпсовано білизна або рушники, або інша шкода) сума шкоди вираховується з застави. Якщо сума шкоди менше застави, різниця повертається гостю, якщо сума шкоди більше, гість повинен доплатити решту суми по прайсу будинку Говардхан.
 3. Звільнити кімнату не пізніше 11:00 в день виїзду.
 4. Якщо Гість приводить на територію дому Govardhan людей, які не проживають в домі Govardhan, він зобов’язаний ознайомити їх з правилами дому Govardhan. Гість несе повну відповідальність за безпеку та дії цих людей.
 5. Покидаючи номер, вимкнути освітлювальні прибори, зачинити вікна.
 6. Гірськолижне та сноубордичне спорядження зберігати тільки в спеціальному приміщенні.
 7. Поважати особистий простір інших Гостей та працівників готелю.
 8. Дотримуватися особистої гігієни. Скориставшись туалетом і душем, залишити його в чистоті.
 9. Дотримуватися режиму тиші. З 21:00 до 8:00 не створювати зайвого шуму, який може турбувати інших Гостей.
 10. Повідомляти адміністрації дому Govardhan про виявлення псування майна або інших порушень.
 11. Дотримуватися режиму роботи: дім зачиняє двері о 22:00.
 12. Слідкувати за своїми дітьми, щоб їхня поведінка не тривожила оточуючих.

Гості можуть:

 1. Поселитися в кімнаті з 15:00 в день заїзду.
 2. Поселитися в кімнаті раніше 15:00, сплативши 50% вартості кімнати, якщо кімната не зайнята.
 3. Звільнити кімнату пізніше 11:00, якщо кімната не зайнята. Сплативши 50% вартості кімнати. Якщо виїзд після 18:00, то оплачується додатково 100% від вартості номеру за добу.
 4. З усіх питань, які стосуються проживання та знаходження на території дому Govardhan, звертатися до адміністратора дому Govardhan.
 5. Залишати свій автомобіль на парковці дому Govardhan.
 6. Оплатити харчування та приймати цю послугу, згідно розкладу дому Govardhan.
 7. Курити поза територією дому Govardhan.
 8. Просити прибрати в кімнаті та змінити постільну білизну так часто, як буде зручно Гостеві.
 9. Замовити послугу прання індивідуальних речей, сплативши її за прейскурантом. До 1кг речей — 50грн. Від 1кг за кожен кг — 50грн.
 10. Замовити камін у веранді. Комплект дров — 250грн.
 11. Малювати у веранді, попросивши скатертину для малювання.

На території дому Govardhan Гостям суворо заборонено:

 1. Заходити на 1-й поверх дому Govardhan. Він є службовим.
 2. Ходити всередині дому Govardhan у взутті для вулиці. Його потрібно залишати біля входу, а всередині дому Govardhan вдягати взуття для дому.
 3. Курити, вживати алкоголь та інші наркотики, або знаходитися в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння.
 4. Використання відкритого вогню (багаття, свічки, арома-лампи, пахощі, туристичні газові пальники, піротехніку).
 5. Використання електронагрівальних приборів (електрочайники, електрокип’ятильники, обігрівачі та іншу ел. техніку, потужністю більше 300Вт).
 6. Приймати та зберігати харчі, які містять м’ясо, рибу, яйця.
 7. Сідати на радіатори опалення (батареї), а також закривати їх речами, постільними речами та т.п.
 8. Приводити різних тварин.
 9. Виносити з номеру постільні речі та інше майно дому Govardhan, яке знаходиться в номерах (ковдри, подушки, пледи, покривала, рушники та ін.). Гості несуть відповідальність за збереження майна, наданого їм для особистого користування домом Govardhan. У випадку псування або втрати майна дому Govardhan, з вини Гостя, вартість майна підлягає відшкодуванню Гостем, згідно внутрішнього прейскуранту дому Govardhan.
 10. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ БРАТИ РУШНИКИ В ЛАЗНЮ. За зіпсований рушник ШТРАФ 300 ГРН.
 11. Використовувати в розмові матюки.
 12. Залишати дітей самих без нагляду.
 13. Малювати будь чим в кімнатах.